|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра TK-Lighting vaio grey 819 сірий
Артикул
819
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| IP захист | IP20 |
| Призначення | Над столом; Приліжкові; Для готелів; Для дому |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага нетто | 0,37 кг |
| Колір | Дерево |
| Матеріал | Абажур / Дерево |
| Тип світильника | Настінний; Бра |
| Тип приміщення | Для спальні; У спальню над ліжком |
| Патрон | E27 |
| Колір абажура | Сірий |
| Лампочки | 1 шт. |
| Глибина, мм | 200 мм |