|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 10W |
| IP захист | IP20 |
| Призначення | Над столом; Приліжкові; Для готелів; Для дому |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага нетто | 0,27 кг |
| Колір | Білий / Хром |
| Матеріал | Метал |
| Тип світильника | Настінний; Бра |
| Тип приміщення | Для спальні; У спальню над ліжком |
| Патрон | GU10 |
| Глибина, мм | 170 мм |