|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 220 V |
| IP захист | IP20 |
| Призначення | Над столом; Для читання; Приліжкові; Для готелів; Для дому |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 360 мм |
| Температура світіння | 4000 K |
| Вага нетто | 0,57 кг |
| Світловий потік | 270 Lm |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Абажур / Метал |
| Тип світильника | Настінний; Бра |
| Тип приміщення | Для спальні; У спальню над ліжком |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Патрон | E27 |
| Колір абажура | Чорний |
| Лампочки | 1 шт. |
| Глибина, мм | 240 мм |