|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра TK-Lighting maxi 3487
Артикул
3487
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| IP захист | IP20 |
| Призначення | Над столом; Приліжкові; Для готелів; Для дому |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага нетто | 0,7 кг |
| Тип світильника | Настінний; Бра |
| Тип приміщення | Для вітальні; Для коридору; Для передпокою; Для балкону; Для офісу |
| Патрон | E27 |
| Лампочки | 1 шт. |