|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра TK-Lighting hilton 2579
Артикул
2579
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 220 V |
| IP захист | IP20 |
| Призначення | Над столом; Приліжкові; Для готелів; Для дому; Для бару; Для кафе |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 340 мм |
| Температура світіння | 4000 K |
| Вага нетто | 0,64 кг |
| Світловий потік | 270 Lm |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Абажур / Метал |
| Тип світильника | Настінний; Бра |
| Тип приміщення | Для вітальні; Для коридору; Для передпокою; Для балкону; Для офісу |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Патрон | E27 |
| Колір абажура | Чорний / Золотий |
| Лампочки | 1 шт. |
| Глибина, мм | 280 мм |