|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| IP захист | IP20 |
| Призначення | Приліжкові; Для готелів; Для дому; Для бару; Для кафе |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 540 мм |
| Вага нетто | 0,44 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Тип світильника | Настінний; Бра |
| Тип приміщення | Для вітальні; Для коридору; Для передпокою; Для балкону; Для офісу |
| Патрон | E27 |
| Лампочки | 2 шт. |
| Глибина, мм | 120 мм |